KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 5246213
nr 524 6213
Färgetsning
Stockholmsmotiv, Ragvaldsgatan, sign. Skog 31x23
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2008
kl 17:18:07
12/5 15:08:31
Signe Persson-Melin (f. 1925)